Jak zachránit letní postavu na poslední chvíli

( Hlasujte!)
Loading...Loading...

Začátek června a vy jste se rozhodli, že začnete něco dělat se svou postavou, jenže pořád byl nějak čas. Teď času příliš do léta a dovolené nezbývá. Jak zachránit svou letní postavu alespoň částečně?

Určitě nečekejte transformaci za měsíc k nepoznání, ale můžete se k tomu přiblížit. Důležité je začít hned a jít si za výsledkem celou dobu svědomitě.

Voda a svačiny

Pitný režim je důležitý a voda je nejlepší tekutinou na žízeň i na hubnutí. Nemá žádné kalorie a navíc pomáhá jídlu v jeho trávení. Určitě přejděte na vodu, co nejdříve a pijte ji hodně.

Svačiny jsou důležité. Musíte se naučit správně stravovat, místo tři jídel mít čas na pět klidně šest. Jako svačinu si dávejte třeba ovoce s mandlemi nebo jogurt. Musíte jíst, jen tak udržíte nebo nastartujete metabolismus správně. Chystejte si, co nejvíce jídla sami doma.

Pohyb plus posilovna

Je to skvělá zkratka k cíli. Pokud zvýšíte svou pohybovou aktivitu a vydržíte ji dělat pravidelně, pak máte vyhráno a postava se začne měnit. Udržujte rozumnou stravu a výsledek uvidíte. (Zkuste seriál Cesta za novou postavou)

Posilovny si musíte oblíbit, vznikají tam svaly a více svalů znamená větší spalování kalorií v klidovém stavu. Nebojte se činek nebo strojů, jsou vaši přátelé.

Nízkosacharidová strava

Už jsme o ní na webu psali, má neuvěřitelně rychlé účinky a možná za měsíc zvládnete opravdu hodně, ale musíte vydržet. Nemá cenu to dále vysvětlovat, když celý princip najdete v článku.

Závěr

Můžete vyzkoušet nejíst či diety, při kterých nejíte, ale to vám nepomůže. Celkový dopad na vaši postavu bude ještě více negativní než před nástupem na ony diety či kůry. Nevzdávejte se za měsíc toho můžete stihnout ještě hodně, ale je třeba začít.

SdíletShare on Facebook7Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *