Podmínky užití a ochrana dat

Abychom lépe pochopili návštěvníky našeho webu, používáme několik nástrojů a analytických systémů. Jedná se především o Google Analytics a případně další systémy pracující na stejném či podobném principu.

Konkrétně při návštěvě našich stránek shromažďujeme informace o procházených stránkách i o způsobu, jakým je používáte. Některé z těchto údajů si ukládají anonymní soubory cookie v prohlížeči. Pro lepší pochopení skladby návštěvnosti webu mohou být sbírána data o věku, pohlaví, zájmech a podobně, vždy však anonymně. Nesbíráme žádné osobní údaje ani jiná citlivá data.

Pokud nechcete, aby byla vaše návštěva zaznamenávána nástrojem Google Analytics, můžete použít tento prohlížečový plugin.

Tyto webové stránky také obsahují reklamu AdSense od společnosti Google. Ta může sbírat informace o stránkách, které jste navštívili (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo a jiné osobní údaje). Nejedná se tedy o sběr osobních dat, pouze o informace, které povedou k lepšímu cílení reklam pro Vás osobně. Díky těmto informacím uložených v cookies prohlížeče může společnost Google zobrazovat reklamy uživatelům na základě jejich návštěv na stránkách užívající reklamy Google AdSense a dalších stránkách internetu. Aktuální podmínky ochrany dat společnosti Google naleznete zde nastavení zobrazování reklam si můžete upravit zde.

Přejít zpět na hlavní stranu