3 klíče ke štíhlé postavě

( Hlasujte!)
Loading...Loading...

Nový článek o hubnutí a životního stylu nebudou žádné extra rady, které neznáte, žádné zaručené diety ani ty nejlepší způsoby, jak nejrychleji zhubnout. Dnes bych se v tomhle krátkém článku chtěla zabývat jedním tématem, s kterým hodně lidí může být problém, pokud se snaží udržet si štíhlou postavu, nebo se zbavit nějakých těch kil navíc. Lenost je totiž strašná věc.

Motivuj se

Motivace je důležitá. Když jednoho dne vstaneš a řekneš si – „shodím dvě kila!“ nebo „každý den budu hodinu posilovat!“, je velká pravděpodobnost, že ti to jen tak nevydrží. Skvělá motivace je najít si něco konkrétního. Možná chceš začít hubnout do plavek, možná chceš mít v létě do sukně hezké nohy. Je nejlepší zvolit si konkrétní cíl a konkrétní váhu, potom se hubne mnohem lépe. A může to znamenat takřka cokoliv, od čtení článku v odborných časopisech, či v internetových magazínech nebo si na nástěnku nalepit fotky, které tě k tomu budou tahat a připomínat ti to, kdykoliv si místo cvičení lehneš a upečeš dort!

Zákaz MHD a aut! 

Já sama mám často ohromné problémy s tím, donutit se jít pěšky. Často místo toho jezdím autobusem nebo autem a pohyb je minimální a to je pravděpodobně to nejhorší, co můžeš udělat. Tělo pohyb potřebuje a je hloupost jezdit autobusem, nemít žádný pohyb a doma hodinu cvičit, když bys svou postavu mohla vylepšit už jen tou chůzí. Hlavně v létě (narozdíl od zimy, když nejsou mrazy) se snažím chodit pěšky – do školy jezdím autobusem a na nádraží i z nádraží chodím pěšky, což je nějaká ta hodinka chůze denně.

Rychlá chůze 

Pokud se ti chůze nezdá dostatečně „hardcore“ a procházky nejsou pro tebe, zkus rychlou chůzi. Je to skvělý způsob, jak se nezničit, jak se projít, dojít domů nebo na nádraží a zároveň si udržet svojí postavu. Navíc nepotřebujete nic extra a nic vás to nestojí.

SdíletShare on Facebook1Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

3 klíče ke štíhlé postavě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *