Diety ničí váš metabolismus i zdraví

( Hlasujte!)
Loading...Loading...

Časté dietaření může mít za následek zničený metabolismus, který může být zpomalený a veškeré snahy o změnu postavy, tím pádem jsou marné. Klíč je nezkoušet diety.

Nejdůležitější je pro hubnutí adaptovat návyky pravidelného stravování. Jíst pětkrát až šestkrát denně s příjmem bílkovin a nepříliš mnoho sacharidy. Pít mnoho vody místo slazených nápojů.

Spousta lidí má problém s hubnutím kvůli nedostatku kalorií, které by nastartovali úspěšný boj s kilogramy. Mnoho lidí si neuvědomuje, že nedostatečný energetický příjem je jejich hlavní příjem. Ti lidé mají nadváhu, ale jsou podvyživení. Je nesmyslné podstupovat diety typu 800 kcal za den. Pro tělo tento příjem je absolutně nevyhovující a nebezpečný.

Dalším důvodem pro to nebýt na dietě je, že většinou mají jo-jo efekt, tedy že naberete po ukončení diety zpět to, co jste ztratili během diety a hladovění.

Hladověním se nikam nedostanete. Získáte pouze zpomalený metabolismus, který se rovná špatnému spalování kalorií = žádné výsledky při hubnutí.

SdíletShare on Facebook3Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Diety ničí váš metabolismus i zdraví

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *