Jaké diety fungují?

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...Loading...

Chcete vědět, jaké diety či typy stravy aktuálně fungují a je dobré se inspirovat podle nich? Podívejte se na diety, které fungují.

Tento rok není ničím jiným než jakýkoliv další. Lidské tělo je stejné jako před rokem či deseti a bude stejné i za rok. Není tedy příliš nutné rozlišovat roky, ve kterém se dieta či strava objeví. V seznamu najdete spíše stálice, které fungují.

Paleo

Velký boom zažívá paleo strava hlavně díky knihám, které si vysloužily český překlad a jsou hojně prodávány.

Paleo spočívá v přízpůsobení stravy stylu člověka pravěkého, co jedl on jíte také. Váš jídelníček se bude skládat spíše z čerstvých potravin, hodně masa (v pravěku se hojně jedlo, když bylo…) a plodů. Naopak vypuštěné je mléko a mléčné výrobky, různé přílohy a také pšenice.

Paleo je fenomén, která buď milujete nebo nenávidíte.

Vegetariánská strava

Evergreen, který se těší stále velkému zájmu. Vznikají přímo restaurace pro vegetáriány a vegani a stále častěji v obchodech potkáte produkty pro tuto stravu.

Princip je celkem jednoduchý – vypustíte maso, pokud se vydáte na vegetáriánskou cestu a vypustíte maso a vše živočišného původu, pokud se chcete řídit podle veganů.

Obecně lze říci, že tímto způsobem zhubnete a často i detoxikujete své tělo. Vegetariáni a vegani jsou většinou lidé, kteří netrpí nadváhou.

Nízkosacharidová dieta

Někdy také nazvána jako proteinová dieta, která spočívá ve vypuštění typických potravin pro český jídelníček, které jsou sacharidového původu – přílohy, ovoce, sladkosti, mléčné výrobky. A zvýšení příjmu luštěnin či bílkovin. Hodně se při proteinové nízkosacharidové stravě dbá na pitný režim a zeleninu na talíři.

Efekty této stravy jsou úžasné a lidé zhubnout často velké množství kilogramů.

SdíletShare on Facebook7Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Jaké diety fungují?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *