8 nejčastějších důvodů, proč nemůžete zhubnout?

Hubněte pod dohledem odborníka! Jídelníček zdarma...

Více než polovina obyvatel se „snaží zhubnout“ jenže naráží na neúspěchy ve své snaze. Příčinami neúspěchů jsou jejich vlastní chyby či emoce, které dělají v průběhu snažení. Proč nehubnete?

Málo cvičíte

Největší problém je, že opravdu máte málo pohybu. Tento problém se vyskytuje u přibližně 70% lidí, kteří se snaží zhubnout. Doporučuje se hýbat se minimálně každý druhý den a nejlépe i cvičit. Velmi populární je cvičení s Jillian Michaels, které pomáhá řadě žen i mužů po celém světě. Možná si myslíte, že máte dostatek pohybu. Nemáte.

Zpomalený metabolismus?

Další velkou skupinou jsou lidé, kteří viní zpomalený metabolismus ze svých neúspěchů. Zpomalený metabolismus se dá snadno napravit pravidelnou stravou, cvičením a dobrou životosprávou. Pokud si budete myslet, že máte špatný metabolismus, pak jej takový mít budete. Metabolismus lze snadno nakopnout.

Jíte příliš svačinového jídla

Müsli tyčinky, zdravé svačinky, sušenky. Možná se vám to zdá jako fér řešení hladu a ideální pro svačinu bez výčitek. Jenže i to je důvod proč nehubnete. Všude je spoustu cukru, který brzdí váš postup k nové postavě.

Hubnutí nebylo NIKDY jednodušší!

Podívat se na nabídku (a přesvědčit se o tom)!

Nemáte dostatečnou disciplínu

Již poněkolikaté se snažíte zhubnout, ale pořád je to totéž, nemáte disciplínu se změnit. Zkuste to tentokrát třeba pomocí výživového poradce, který vám poskytne podporu i zázemí.

Přejídáte se

Přejídání nikdy nevede k ničemu dobrému. Tělo ani váha není výjimkou. Pokud chcete zhubnout nepřejídejte se.

Jíte kvůli emocím

Stres, žal, smutek, nuda. To jsou důvody, proč jíte, i když nechcete či nemáte hlad. V těchto stavech se často jí špatné jídlo, které má za následek váhu navíc.

Rozmazlujete se jídlem

Máte své oblíbené jídlo a toho si dopřáváte přespříliš. I když je to třeba z kategorie zdravých, vždy má to jídlo kalorie, tuk apod, které ve finále mohou tělu přidat kila navíc. Jezte střídmě a nepřehánějte to.

Jíte nezdravě v restauracích

Menu v restauracích není vždy to nejzdravější. Smažené, přepálené a tučné jídlo je součástí téměř každého chodu. Třetina lidí má tento problém. Příště zkuste jinou restauraci nebo si prohlédněte jídelní lístek důkladněji.

Doporučujeme: Hubnutí pod dohledem výživového poradce

Zjistit více!
SdíletShare on Facebook3Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: