Cvičení s Jillian Michaels 30 day shred

Cvičební program Jillian Michaels je extrémně populární mezi řadou žen. Není divu, program skutečně funguje a slaví výsledky, se kterými se cvičenkyně rády chlubí. Jak vypadá cvičení s Jillian Michaels?

Nečekejte žádné leháro, dvacet až třicet minut denně práce na svém těle vás čeká, pokud vstoupíte do programu Jillians Michaels, trenérky fitness. Velkou výhodou krátkých a pravidelných tréninků je, že můžete cvičit doma a není třeba nikam docházet. Celá koncepce tréninků s Jillian je stavěna na pozitivní motivaci a duševní podpoře autorky.

Jillian vás změní

Žádný cvičební program nefunguje, když jej neuplatníte v praxi. Zapněte si televizi a vložte DVD s 30 day shred od Jillian a vrhněte se na to. Věřte, že výsledky budete mít, pokud se tomu budete věnovat denně. Nezapomeňte upravit stravu, jinak to nemá smysl…

Trénink pod Jillian Michaels je zábavný, ale i náročný. Z nenávisti si jej klidně zamilujete. Už jen pro ten pocit, kdy pálíte kalorie hodiny po skončení denního tréninku…

Jillian Michaels – úrovně neboli levels

V rámci svého programu rozdělila 30 dnů do tří části – levelů. Každý trvá 10 dnů a zaměřuje se každá jinak, takže nebudete cvičit třicet dnů stejné cviky. Nuda to nebude.

Každá část se skládá z rozehřátí i protažení. A nechybí ani ta část, na které to nejvíce stojí – pořádné kardio, ale i silové věci na náběr svalové hmoty, která proces hubnutí a metabolismus značně zrychluje.

Kolik zhubnu pod Jillian?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Možná vás výsledek může zklamat. Možná nezhubnete ani kilogram, uberete však centimetry v pase i na nohách. Vaše postava bude daleko pevnější a určitě i lákavější pro opačné pohlaví. Neměřte změnu kilogramy, ale pocity či centimetry, pak uspějete.

Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1

Na závěr se podívejte na video cvičení s Jillian Michaels.

SdíletShare on Facebook35Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: