„Jak cvičit, abych zhubla boky?“

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...Loading...

Problémem žen bývají boky, ve kterých se tuk usazuje narozdíl třeba od mužů, kteří mají nejproblémovější partii břicho. Zaměříme se na problémovou partii žen a ukážeme si, jak zhubnout boky. 

Ženy s problémy s ukládáním tuků v bocích jsou zejména postavy typu A, hruška či hodiny a podle toho je třeba přistupovat k danému problému.

Co nepomůže zhubnout v bocích?

Nedoporučuje se příliš těžkých cviků s činkami, kde posilujete spodní část těla, jako jsou třeba dřepy či legpress. Takové cviky sice částečně pomohou zhubnout boky, ale opticky se problém nevyřeší, protože tuk nahradí svaly. Dřepy můžete dělat, ale nejlépe ve vysokém počtu opakování a bez závaží, čímž pomyslně můžete sloupnout tuk z boků a nejen odtamtud.

Rovněž nepomohou magické masti a gely, které mají pomoci zúžit určité problémové partie na ženském těle.

Co tedy pomůže zhubnout v bocích?

Určitě to bude kardio trénink typu kola, rotopedu či chůze. Není na škodu přidat i intervalové tréninky do svého programu. Významně může pomocí cvičení se zaměřením na celé tělo. Chybou bývá, že se lidé zaměřují vždy pouze na problémovou partii. Při cvičení celého těla budete hubnout celkově mnohem snadněji a navíc při správném cvičení horní části těla se opticky zmenší i širší boky, protože se mohou rozšířit ramena a prsa.

Ze cviků se mohou na boky hodit třeba tento:

A co strava?

Pokud následujete obecné rady typu „přidejte bílkoviny, omezte cukry a sacharidy, nepijte kalorie“, tak jste na dobré cestě a pokračujte v ní. Úspěch v podobě užších boků se dostaví.

SdíletShare on Facebook15Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Přečtěte si také:

„Jak cvičit, abych zhubla boky?“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *