Jak na cvičení na břicho

Cvičení břicha je na rozdíl od ostatních partií těla specifické a mělo by se k němu přistupovat jinak. A zapomenout na sklapovačky, pokud chcete efektivně cvičit.

Nejdůležitější je si uvědomit, že samotné cvičení na břicho nevystačí ke zbavení tuku s této oblasti. Musíte upravit jídelníček i přidat pohyb, proto tak se ničí ta nechtěná vrstva tuku. Cvičení posílí svaly, které však většinou nepůjdou přes vrstvu vidět a na centimetry můžete kvůli svalové hmotě ještě přibrat. Což vede k unáhlenému jednání, že to nefunguje a je třeba začít držet dietu.

Na břicho se musí jít jinak a myslet na to, že je to oblast, která je nejpomalejší na zbavení tuku.

Cviky na břicho

Možná jste prošli 30 denní výzvou a utrápili se do konce nebo to vzdali v půlce. Výzva byla stavěna na jednom cviku. Taková výzva vás přestane bavit a přestanete s ní, pokud nevidíte výsledky. I pro břicho stejně jako pro celé tělo a cvičení platí heslo: Nikdy se tím neznuď a miluj to.

Pokud vás přestane bavit jedna sestava cviků, sáhněte po jiné, která břicho procvičí jinak a bude to pro vás nová výzva. Podívejte se na video s několika tipy na cviky na břicho. Nuda? Spíše výzva!

Jak cvičit břicho

Pokud je trénink na břicho součásti většího cvičení, máte jej v programu s jinou partii těla, zařazujte břicho jako poslední část. Břicho hodně unavuje svaly a při zařazení na začátek se vyčerpáte a nebude zbytek tréninku tak dobrý jako při zařazení na konec.

Cvičte břicho přibližně 3-4 týdně s denní pauzou mezi cvičením, aby se břicho stihlo zregenerovat.

A pamatuje na stravu bez cukru a dostatečná pitný režim…

Zdroje: https://fitness101.cz/jak-na-sexy-bricho-i-six-pack-kde-a-s-cim-zacit-662

SdíletShare on Facebook8Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: