Hubnutí v přátelském prostředí

Nikdy předtím to nebylo tak snadné. Objevte metodu NATURHOUSE a jak může pomoci právě Vám.

"S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň.."

Jak probíhá metoda NATURHOUSE a proč pomůže i Vám?

Požádali jsme jednu z našich klientek, aby sepsala své zážitky a pocity z výživové poradny NATURHOUSE.

Tady jsou v originálním znění:

Snad každá z žen zná ten „šťastný“ pocit, když se přiblíží další jubileum, všichni se veselí, blahopřejí, přesvědčují Vás, jak Vám to sluší, ale Vy přesto cítíte, že to není pravda, že byste chtěla opravdu vypadat lépe. Vadí Vám ta přibývající kila, ale odbýváte se myšlenkou, že teď není čas, až někdy jindy…

Stejně tak to bylo i se mnou. Občas jsem držela diety, ale dopadlo to vždycky stejně, pár dní hladovění a trápení a ztracená kila se zase vesele rychle vrátila a někdy jich ještě pár přibylo navíc. Před pěti lety se mi podařilo radikálně zhubnout, s radostí jsem si pořídila super nový šatník, ale když jsem před časem slavila další kulatiny - tentokrát již padesátiny - zase jsem se jen smutně koukala do své „hubené“ skříně a musela si jít koupit nový volnější model.

V červnu jsem úplnou náhodou při čekání na neteř zabloudila do Afi Paláce v Pardubicích, v němž sídlí výživová poradna. Oslovila mě velmi příjemná asistentka Zuzana s tím, abych poradnu navštívila a nechala si bezplatně změřit množství tuku a vody v těle a vypočítat index BMI. Zdráhala jsem se a říkala jsem si, že už stejně ničemu nevěřím a vím, jak to zase dopadne. Přesto jsem se nechala přesvědčit. A tak jsem se do „zeštíhlujícího procesu“ opět pustila, tentokrát ale úplně jinak s vydanou pomocí mé osobní výživové poradkyně.

Nakonec jsem slavila váhový úbytek 31,5 kg, kterého jsem se dokázala zbavit díky fundované pomoci dietoložky. Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní není jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje výživová poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Výživová poradkyně mi také doporučila, abych se stravovala pokud možno pravidelně a také mi poradila, které potraviny nezatěžují můj organismus. Věřte nebo ne, ale dokonce mě začalo bavit i vaření. K tomu, abych redukci kilogramů ještě více podpořila, užívám doporučené výrobky pro hubnutí, které jsou vyráběny na bázi bylin. K mé spokojenosti také přispívá to, že jsem začala opět pravidelně cvičit.

Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl. Do dietetického centra jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme společně. Navzájem se povzbuzujeme, radíme si s úpravou jídel a máme společně radost z každého ztraceného kila.

S radostí jsem zase otevřela svoji „hubenou“ skříň. S chutí vytahuji zapomenuté šatičky a kostýmky a každý se diví, kde tak skvěle nakupuju a jak moc mi to sluší. A já si říkám, že ještě štěstí, že jsem se dala tenkrát v červnu přesvědčit slečnou v bílém. V obchodech s oděvy se také pomalu s chutí rozhlížím a na ramínku už mi visí nové červené plesové šaty s úzkými ramínky. Těmi jsem se odměnila za svoji pevnou vůli a výdrž. Teď už jen zbývá vyrazit do společnosti!

Hlavně jsem se přesvědčila, že nemá cenu držet „zaručené“ diety od kamarádek ani z různých časopisů. Nejlepší je svěřit se opravdovým odborníkům, právě jim jsem opravdu vděčná za novou štíhlou figuru.

Tady jsou fotografie paní Marie, která sepsala tuto zkušenost s NATURHOUSE

Zkušenosti Naturhouse

Na hubnutí již nemusíte být sami....

 • Získejte jídelníček na hubnutí na míru zdarma
 • získejte podporu a motivaci v příjemném prostředí
 • Zjistěte, jak bez "bolesti" zhubnout a mít zase energii a obléci "hubenou" skříň
 • Nebojte se přijít na konzultaci zdarma do NATURHOUSE
 • Zhubněte zdravě a natrvalo
 • Objevte sílu přírodních doplňků
Nezapomeňte vyplnit všechny údaje!
 • Vyplňte formulář
 • Zavoláme Vám zpět a domluvíme termín konzultace
 • Dostavíte se na pobočku
 • Začnete hubnout od prvního dne s námi

Nasloucháme Vaším problémům 
V rámci pravidelných konzultací nasloucháme klientům, co je trápí a snažíme se jim pomoci. Pokud budete našim klientem, nebude to jinak.

Výživa ke zdraví
Ukážeme Vám, jak se stravovat a poskytneme i recepty. Hubnutí začíná stravou a s tou Vám rádi pomůžeme.

Efektivní process hubnutí
Víme, jak na to! Praxe nás naučila, jak zefektivnit hubnutí. Jídelníček společně s doplňky stravy jsou mocnou zbraní.

Pokud nejste stále rozhodnuti...

O NATURHOUSE

NATURHOUSE je celosvětová síť dietetických center s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí. Koncept dietetických center NATURHOUSE byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní provozuje téměř 2.000 dietetických center ve 40 zemích světa, v nichž působí přes 5.000 profesionálů, kteří pomohli více než 4.000.000 klientům zhubnout a váhu si udržet.
V ČR má NATURHOUSE má aktuálně téměř 70 poboček.
 • výživová poradna s 4 milióny spokojených klientů ve 40 zemích
 • výchovává ke zdravému životnímu stylu a stravě
 • nabízí jídelníček na hubnutí zdarma
 • konzultace jsou zdarma
 • cenově dostupná výživová poradna pro každého (platí se pouze za výživové doplňky)
 • přátelské a motivující prostředí
 • společnost působící v oboru hubnutí a výživy od roku 1992, založena ve Španělsku
 • razí směr "nové výchovy k výživě"

Pobočky NATURHOUSE

Jak to probíhá u NATURHOUSE

Chcete změnit svou postavu u nás?

Časově omezená nabídka

Jakmile vyprší časová lhůta bude konec a tato nabídka se nemusí opakovat....
Copyright 2014 - WP Profit Builder - All Rights Reserved