Andropharmia Slim – recenze – zkušenosti čtenářky

( Hlasujte!)
Loading...Loading...

Andropharmia Slim je jeden z dalších mnoha přípravků na hubnutí, které můžete na českém internetu najít a zakoupit. Andropharmia přišla na český trh možná před rokem, její produkty jsou tedy poměrně nové. Rozhodla jsem se vyzkoušet jejich Andropharmia Slim, který má příznivé recenze na fórech a diskuzích. Přečtěte si moje zkušenosti s Andropharmia Slim. Tento článek nám zaslala čtenářka Petra, 46 let, za její zkušenost děkujeme. Pozn. redakce.

Potřebuji prášky na hubnutí?

Nejprve jsem se ujistila, zda-li skutečně potřebuju vydat takové množství peněz do pouze dalších prášků na hubnutí, které třeba nebudou fungovat. Na internetu najdete spoustu rad a tipů, jak zhubnout, ale ne každý má čas na pohyb, když celý den je v práci a doma je pak člověk unavený, ještě navíc musí dělat ty věci jako úklid, péče o rodinu, vařit… Však to určitě znáte.

Uzavřela jsem se sebou dohodu, že teda pohyb aspoň o víkendu s děckama na kolo nebo nějaká procházka a zkusím pozměnit trošku jídelníček. Přece to nebude tak těžké, kupovat něco jiného.

Jídla jsem začala vařit jiné, pohyb jsem zařadila, jak jsem si slíbila, a řekla si, že to urychlím práškama na hubnutí, zvolila jsem tedy ty Andropharmia Slim, které můžete koupit přímo na oficiálních stránkách, kde jsou i nejlevnější.

Prášky na hubnutí možná nepotřebuji, když budu jíst něco jiného, ale bohužel žijeme v době, kdy to možná nejde ani jinak… Když to nebude fungovat, tak jsem si řekla, tak jsem aspoň vyzkoušela a vrhnu se více na jídelníček, který jsem už teď hodně změnila.

Léčebná kůra s Andropharmia Slim

Koupila jsem si zatím jedno balení, které má podle doporučení vydržet aspoň měsíc a doporučuje se minimální doba užívání 4 týdny, takže pokud to má fungovat, musí to jít vidět. Nakonec jsem za tu krabičku dala něco málo přes sedm stovek, protože tam byla nějaká akce či co.

S nedůvěrou jsem spolkla první tabletku a další den druhou, a tak do pokračovalo…

Během několika dní od začátku užívání Slim jsem přestala mít chuť k jídlu, teda měla jsem ji, ale už jsem nepotřebovala ani tolik jíst. Cítila jsem se rovněž plná energie, protože garnicie nebo co je v těch prášcích obsaženo, prý proměnuje tuky na energii. Takže to je asi ten efekt, kterému jsem moc nevěřila, že nastane. Vždycky jsem se po prášcích cítila divně a těžce, po Andropharmia Slim naopak s energií a cítila jsem, jak se pomalu menším.

Výsledky po 4 týdnech se Slim

Co vám budu povídat. Cítila jsem se jako nový člověk. Určitě pomohla má změna myšlení – změna stravy i přidání pohybu, ale trošku tomu dodala i Andropharmia. Dříve jsem tolik nehubla, když jsem změnila jídelníček a to jsem zkusila diet hodně…

Po krabičce Andropharmie Slim jsem byla o 6-7 kilo lehčí. Z mých 84 kg jsem spadla pod osmdesát (78kg), což jsem neměla posledních deset let!

Doporučení

Andropharmia Slim mohu doporučit. Jsem člověk, který vyzkoušel všechno a nic příliš nefungovalo. Andropharmia však jo. Zkuste si vzít jedno balení a když to půjde dobře, kupte si klidně další. Sedm stovek za účinné prášky na hubnutí není zase tak hodně, když si to přepočítáte na to, co získáte.

Pro lepší výsledek doporučuji udělat, to co já. Chodit ven s děckama, zkusit nové jídla, zdravější a ono to půjde. Pokud jste žena po čtyřicítce jako já, vím, jaké to je mít kila navíc. Andropharmia mi pomohla.

Další balení už nepotřebuji, teď se držím v rozmezí 76-80 kg a je mi fajn a líp. A kamarádky mi říkají, že vypadám nějak jinak než předtím, tak jim vždycky řeknu to malé tajemství… 😉

Andropharmia Slim je přípravek určen pro lidí, kteří chtějí zhubnout. Můžete jej koupit zde za akční cenu 729Kč, v balení 3-1 zdarma zde.

SdíletShare on Facebook3Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *