Cvičení s bosu a hubnutí

Bosu je oblíbenou pomůckou, kterou používá řada lidí pro cvičení. Tato polovina „koule“ je už povinnosti v každém správném fitcentru. Jak cvičit s bosu a dá se s ním zhubnout?

Bosu a hubnutí je rovnice, která musí fungovat jen z důvodů, že se bude daný člověk hýbat. Tím nastartuje hubnutí a jeho tělo se změní. Podporuje bosu hubnutí více než cvičení bez bosu?

Ano, jelikož bosu je celkem nestabilní, musíte své tělo vyvážit a zabírají při tom svaly, což znamená větší nároky na vaše tělo = větší spalování kalorií.

Bosu a cvičení

Bosu nabízí široké využití cviků. Můžete jej položit plochou na zem a užívat jej jak balanční podložku, dělat dřepy či nějakou aerobní aktivitu. Bosu ke svému tréninku používá celá řada sportovců. Když Bosu převrátíte máte další řadu možností, jak jej využít k váš prospěch a cvičení kombinovat a měnit.

Bosu cena

Originální Bosu pořídíte za cenu přes 3 tisíce, dostanete kromě Bosu také řadu doplňků včetně cvičebního programů na bosu. Bosu začaly vyrábět i jiné firmy, tam se cena pohybuje nad tisíc korun. Pro srovnání cen pokračujte:

Top Balanční podložky

Bosu cviky

SdíletShare on Facebook2Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: