Spalovače tuků – cesta k vysněné postavě?

Na trhu se objevuje spousta spalovačů tuků, které mohou být klíčem k vysněné postavě. Jenže nejsou vhodné až tak pro každého… Jsou vhodné právě pro vás?

Spalovače tuku jsou takovým fenoménem dnešní doby. Není divu, slibují to, co chce každý. Spálení tuku pouze pozřením pilulí nebo smícháním roztoku. Každý sní o tom, že může jíst, co chce a bude hubnout. Vy ne?

Jak fungují spalovače tuku?

Nečekejte žádný rozbor, vysvětlíme si to velmi jednoduše. Za vašeho hubnutí může metabolismus a jeho rychlost. Jak ovlivňovat metabolismus už určitě víte z předchozích článků. A právě v tom hledejte ten fígl. Spalovače tuku obsahují látky, které ovlivní váš metabolismus. V mnohých najdete kofein, v jiných látky z čajů (nejznámější je zelený), který také zvyšuje výkon metabolismu. A další látky, které působí na metabolismus povzbudivě – hlavně L-Carnitin, pak třeba taurin a další látky, které reagují pozitivně na metabolismus, ale třeba pracují i jinak s tuky a jejich ukládáním.

Musíte čekat, že se při užívání spalovačů budete více potit, což nemusí být zrovna vítaný efekt, ale nějak se ta kila poztrácet musí…

Pro koho jsou spalovače tuku?

Především pro lidi, kteří chtějí změnu, kterou vykoupí i vlastní snahou a ne pouze spolknutím předepsané dávky. Spalovače jsou účinné především v případech, kdy se osoba snaží proces podporovat aktivní práci – dostatek pohybu, spánku a správný jídelníček.

Není to pro lidí, kteří čekají na zázrak a myslí si, že po spolknutí mohou stále pokračovat ve svém životním stylu. Pro tyto lidi je to zbytečná investice a je to předem jasná porážka. Neinvestujte do spalovačů, pokud nechcete změnit své návyky.

Spalovače jsou populární u kulturistů, kteří je zařazují do režimu v sezóně diet a rýsování svalů. Pro ně to má ještě větší dopad, jelikož svalová hmota spaluje kalorie mnohem více a tím pádem výsledky tréninku a spalovače tuku jsou nesrovnatelné se začátečníky.

Kolik stojí spalovače tuku?

Jelikož je na trhu opravdu velké množství spalovačů tuku, najdete i velké cenové rozdíly mezi jednotlivými spalovači. Cena se odvijí především od značky, kdy ty známější stojí více, nemusí však být účinnější či lepší než konkurenční spalovače tuku. Osvědčeným spalovačem je Survival Synephrine Thermo, který není ani extrémně drahý. Z tekutých přípravků je hodně chváleným Survival L-Carnitin Fitness Natural.

Mezi kulturisty je velmi používáným spalovačem tuku Grenade Thermo Detonator, který je nejsilnějším spalovačem tuku na českém trhu.

Nejsilnější spalovač tuku na trhu

Můžete vyzkoušet. Výsledky budou, pokud změníte svůj přístup i vy. Spalovače jsou dobrým a účinným pomocníkem, ale jsou pouze pomocníkem, vy musíte udělat ten hlavní krok.

SdíletShare on Facebook5Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: