Nidora, systém přirozeného hubnutí: Reklamní trik nebo účinný prášek?

Čas od času se vždy objeví nějaká zázračná novinka v oblasti hubnutí. Přípravek, po kterém kilogramy půjdou dolů skoro samy. V současnosti patří mezi aktuální trendy ve shazování nadbytečného tuku systém přirozeného hubnutí Nidora. V čem jsou jeho přednosti?

Proč přípravek Nidora vyzkoušet?

Spousta lidí už je hodně skeptická, když slyší o nějakém dalším preparátu, který jim má pomoci dosáhnout ideální váhy. Věty typu „to zaručeně funguje“, „shodíte pět kilogramů během jediného měsíce“ berou s velkou rezervou. Znamená skutečně Nidora nějaký přínos, nebo jde jenom o další bombastickou reklamu s prázdným obsahem? Proč byste měli vyzkoušet tento systém? Má to nějaký smysl a na jakém principu to funguje?

Můžete jíst všechno jako obvykle

Přípravek na hubnutí Nidora, který k nám dorazil ze Spojených států amerických, je trochu jiný než většina preparátů na hubnutí. Liší se způsobem svého užívání. Nejde totiž o klasické tablety, ale sypký prášek. Přidává se k jídlu. Má slanou a sladkou chuť, kterou si vyberete vždy podle druhu jídla. Vypadá to zdánlivě úplně jednoduše. Na talíř si naservírujete své oblíbené jídlo, klidně to může být i řízek s bramborovým salátem. Posypete si ho práškem Nidora a jíte bez obav, že byste po tučném a kalorickém jídle přibírali. Jak je to možné? Díky principu, na kterém je působení prášku Nidora založeno.

Působení na hormony

Prášek samozřejmě zaregistrují vaše čichové a chuťové receptory. Ty předají vašemu mozku zprávu o jeho existenci. Následná komunikace čichového senzoru, hypothalamu a hypofýzy potom vyhodnotí situaci a dá díky působení prášku pokyn k aktivaci hormonů, které tlumí chuť k jídlu. Díky tomu nemusíte omezovat oblíbená jídla.

Působení prášku Nidora zajistí, že se ale nebudete přejídat. Netrpíte hlady, ale zároveň vás ani nehoní chuť jíst další a další potraviny. Nidora vlastně aktivuje přirozený proces ve vašem těle, tedy pocit sytosti. Ten by za normálních okolností nastal stejně, ale později. Nejde proto o žádný násilný zásah do organismu.

Zkušenosti popírají radikální přínos

Jaké existují s Nidorou zkušenosti? Samozřejmě naleznete řadu doporučujících příběhů přímo od lidí, kteří tvrdí, že s přípravkem zhubli. Těžko ale soudit, zda jsou všechny založeny na pravdě. Nejde-li jenom o reklamní sdělení. Jestliže ale výrobce preparátu poznamenává, že nejlépe shazovali kilogramy lidé, kteří Nidoru užívali půl roku a navíc ještě jedli zdravě, pili více vody a cvičili, do určité míry její působení sami popírají. Proč?

Jestliže by člověk poctivě a každý den dodržoval zmiňované zásady, zhubnul by stejně a žádnou berličku v podobě prášku by k tomu nepotřeboval. Existuje i řada kritických ohlasů lidí, kteří podle vlastních slov nezhubli ani dekagram.

Lepší je osvědčený způsob

Nelze ovšem popřít, že princip působení Nidory funguje. Užívání společně s jídlem může do určité míry snížit vaši chuť jídlu. Je ale třeba ke všemu přistupovat se zdravým rozumem. Nehledat zázračná řešení.

Jaká je výhoda Nidory? Podporuje procesy, které jsou vlastní vašemu tělu, ovšem někdy utlumené. Schopnost poznat, kdy jste dosáhli pocitu sytosti. Jde o klinicky ověřený přípravek.

Nevýhody? Preparát nemusí působit na všechny uživatele stejně. Jsou lidé, kteří neshodili ani kilogram. Navíc jeho cena je poměrně vysoká (cca 800-1000 Kč), což při konzumaci s každým jídlem znamená velké náklady. Také není úplně jasné, co vše obsahuje, výrobce uvádí fosforečnan vápenatý, maltodextrin, sojový lecitin a oxid křemičitý a potom ještě přirozené a umělé příchutě. Lepší je proto hubnout osvědčeným, i když pomalým způsobem kombinací zdravé stravy a pohybu.

SdíletShare on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *