Blokování kalorií ze sacharidů: Jezte podle chuti, ale přitom zůstaňte štíhlí

Jednou z možností, jak snižovat svojí váhu a hubnout, je systém blokování kalorií ze sacharidů, které jsou obecně považovány jako zlo pro pěknou postavu. Jakým způsobem funguje a jaké má výhody a účinnost?

Jezte běžná jídla, neomezujte se, ale přitom hubněte

Můžete jíst běžné jídlo, není třeba se nijak zvlášť omezovat. Počítáme samozřejmě s tím, že se nepřejídáte a konzumujete rozumnou stravu s nepříliš vysokým obsahem tuků a cukrů, ale naopak velkým množstvím zeleniny a ovoce. Samozřejmě se také nevyhýbáte pohybu, tedy jakékoli vhodné fyzické aktivitě. Přitom používáte přípravky určené k blokování kalorií ze sacharidů.

Přijímáte mnohem méně kalorií

Tyto preparáty snižují schopnost vstřebávat uhlohydráty, tedy sacharidy z přijatých pokrmů až o dvě třetiny. Díky tomu přijímáte mnohem méně kalorií. Navíc nižší uvolňování sacharidů ze stravy přispívá k tomu, že se snižuje hladina glukózy v krevní plazmě. To reguluje také hladinu vylučovaného inzulínu směrem k nižším hodnotám. Blokování sacharidů funguje na například bázi glykoproteinu.

Security / Pixabay

Nepřibíráte, i když jíte

Jedním z přípravků, který si můžete na trhu vybrat, je Carb Blocker od společnosti Harmoline. Umožňuje hubnout, aniž by docházelo k nějakým vedlejším účinkům. Mechanismus jeho působení spočívá v tom, že neutralizuje trávicí enzymy alpha amylase. Právě tyto enzymy jsou v našem trávicím ústrojí zodpovědné za rozklad cukrů. Jestliže je ale z větší části neutralizujeme, určité množství uhlohydrátů projde naším trávicím systémem nezpracované. Tudíž se z nich ani neuvolní kalorie. Nebudete tedy přibírat, i když jste je snědli.

Kdo ocení tento způsob hubnutí? Pro koho je vhodný

Jaké má tento způsob hubnutí výhody? Je vhodný pro osoby, které chtějí zhubnout bez dodržování diet. Prostě proto, že na sestavování dietního jídelníčku a počítání kalorií a rozvrhování jídel nemají čas. Také pro ty, kteří z nějakých důvodů nemohou měnit svůj jídelníček, například trpí nějakou potravinovou alergií a mají léty odzkoušené potraviny, které jim dělají dobře. Při změně jídelníčku by se potýkaly se zdravotními potížemi. Tuto možnost uvítají i ti, kteří vzhledem ke svému pracovnímu vytížení nemají čas chodit do posilovny nebo prostě jakýmkoli vhodným způsobem cvičit. Přitom by ale rádi shazovali kilogramy pokud možno co nejzdravějším způsobem.

Svému organismu nijak neškodíte aneb hubnutí bez diet a cvičení

Způsobem, kterým proces hubnutí u přípravku Carb Blocker probíhá, nijak neškodíte svému tělu. Vlastně tím jenom oddalujete trávicí proces u pečiva, těstovin, brambor, rýže a sladkostí. Díky tomu část sacharidů odejde z vašeho trávicího systému nestrávená. Významně tak snížíte svůj kalorický příjem, výrobce udává, že až o 20 %. Přitom jíte úplně normálně a rozhodně nijak netrpíte hlady. Nemusíte tedy mít strach, že bude nutné odepírat si některá jídla, především přílohy a také sladké pečivo.

Nenajdete zde nic zdraví škodlivého

Má tento preparát nějaké nevýhody? Může se vám stát, že budete zpočátku trpět nadýmáním a plynatostí. To je dáno právě tím, že část sacharidů se nestráví. Co obsahují tobolky Carb Blockeru? Jde o fazole kidney, guaranu, vitamin C kyselinu askorbovou, chrom pikolinát a chrom. Tedy látky, které blokují sacharidy z potravin, které mají kladný vliv na spalování (gurana, vitamin C), na hladinu krevního cukru (chrom). Dále je to celulóza, želatinová kapsle, oxid křemičitý a stearát hořečnatý. Není zde tedy nic zdraví škodlivého. Navíc je výrobek laboratorně testovaný. Nemusíte se tedy ničeho obávat. V případě, že patříte charakterem svého metabolismu k tzv. sacharidovým nebo smíšeným sacharidovo- proteinovým typům, a nevydržíte bez pečiva a příloh, je tento preparát možným řešením pro hubnutí.

Kolik stojí CarbBlocker?

 

 

 

SdíletShare on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Přečtěte si také:

Blokování kalorií ze sacharidů: Jezte podle chuti, ale přitom zůstaňte štíhlí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *