Jak zhubnout po porodu

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...Loading...

Mnoho žen po těhotenství se trápí otázkou, jak zhubnout kila která nabrala poté, co porodí. Ač se to nezdá, rady mohou být velmi podobné těm, které naleznete při jakémkoliv jiném hubnutí. Jak zhubnout po porodu?

Procházky s kočárkem

Velmi účinným řešením pro zhubnutí kil, které přibyly zároveň s miminkem, jsou samotné procházky s kočárkem. Tato činnost může pomoci nastartovat metabolismus a začít pomalu a jistě znovu zpevňovat svalstvo a zároveň posilovat ochablé tělo z těhotenství. Procházky mohou být svižné a po pár měsících po porodu, klidně s kočárkem můžete pobíhat.

Ztratit kila z těhotenství lze i samotným kojením. Jak uvedla na fóru o těhotenství jedna z maminek:

Ze začátku jen kojíte– spíte–kojíte–spíte a ani se nenadějete a deset kilo je hned pryč.

Začněte také s cvičením

Procházky jsou nejlepší krátce po porodu, protože jsou pro tělo přirozeným pohybem a nehrozí zdravotní problémy. Zatímco cvičení je vítaným doplňkem po šestinedělí či třech měsících po porodu. Správné cviky pomohou vytvarovat ochablé svalstvo, břicho a zároveň bude velmi účinně bojovat z kilogramy, které ještě nestihly procházky zlikvidovat.

Známé jsou Kegelovy cviky, různé hrátky (zvedání) s dítětem…

Nezapomeňte na stravu

Období těhotenství i po porodu mohou doprovázet různé změny chutí, které také mohou znamenat výsledek v podobě přibrání na váze. Zkuste co nejdříve po porodu přejít na kvalistní stravu doplněnou o vitamíny a potřebnými minerály.

SdíletShare on Facebook2Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *