Proč nezkoušet zázračné diety

Červen 11, 2012 by admin Diety Komentáře:


Kupte si lifestylový časopis a narazíte buď na příběh, kdy čtenářka zhubla třeba 20kg za půl roku, nebo na dieta podle …., zeleninová dieta, dieta světových modelek. Prostě samá dieta. Příběhu se dá věřit, protože fotky mluví jasně. Dietám ne.

Diety stojí za pendrek a dieta je podle mnohých jen o zrní a vodě, což je nesmysl, takhle nikdy nemůže člověk fungovat. Znáte-li dietu modelek, pak víte, že dle jejího principu, že během tří dnů sníte pár kusů ovoce a das ist alles. Ovoce je super, ale strava by neměla být založena jen na něm.

A když jsem začal v nadpisu o zázračných dietách, tak věřte, že pokud dietu budete praktikovat, pak po mírném zvolnění naberete to, co jste pracně shodili. Samotná „dieta“ nefunguje. Je dobré místo myšlení o dietách a jak zhubnout, zaměřit se na podstatu věci. Chybí většinou pohyb.

Tím nechci tvrdit, že máte jíst to, co doteď. Určitě je na zvážení vynechání jistých potravin, které jsou cestou do pekla, vynechání col, džusů a limonád a sladkostí. Místo toho nahraďte čas věnovaný přemýšlení u regálu v obchodě pohybu. Ale o tom jindy…

Kašlete na diety, začněte se hýbat a upravte jídelníček. To je základ hubnutí.

SdíletFacebook0Twitter0Google+0Pinterest0