7 důvodů, proč se váš pas nezmenšuje

Duben 28, 2013 by admin Diety, Jak začít a hubnout Komentáře:

Myslíte si, že děláte všechno pro to, abyste zhubli a stále to nefunguje jak má? Podívejte se na sedm důvodů, proč stále váš pas na změny nereaguje.

Jíte špatné jídlo pro vás

Pro jednoho to může mít perfektní účinky a pro druhého to může být skoro jed. Projděte si důkladně váš jídelníček a třeba tam najdete váš důvod, proč nehubnete. Nebojte se experimentovat s novými jídly nebo sacharidy a bílkovinami.

Vyhýbáte se tukům

Tuky nejsou špatné, právě naopak. Obvyklý mýtus o tom, že tuky jsou zodpovědné za váš stav, je všudypřítomný. Tělo potřebuje tuk, ale ten dobrý, který se skrývá v avokádu, ořechách, olivovém oleji, omega-3 rybách. Tyto tuky vás chrání.

Jíte nepravé jídlo

To pravé jídlo je předem nezpracované a nakupuje se v původní formě. Zelenina, brambory, maso atp. Žádné předem zpracované.

Nedostatek G-BOMBS

Zkratka pochází z angličtiny a měli byste dodat do svého jídelníčku toto:

  • zelenina
  • fazole
  • cibule
  • houby
  • maliny, jahody, ostružiny
  • semena – slunečnice, dýně,…

Pijete kalorie

Dostáváte do těla prázdné kalorie z nápojů. Zkuste pít čaj a vodu.

Stejná tréninková rutina

Střídejte skladbu, tempo a délku vašich tréninků a je jedno jestli to je posilovna, běhání nebo jóga. Nejdůležitější je si najít něco, co budete milovat.

Nadledviny

Pokud se cítíte unavení a stále bez energie, příčina může být i v nadledvinách, které se zmenší, což je zapříčiněno stresem, ať už fyzickým či psychickým. Zmenšení nadledvin má za následky zhoršení vašeho pocitu, deprese, zhoršení imunity i přibírání tuku na břiše.

Nejlepším způsobem pro zhubnutí je dát tělu péči i lásku. Jste to, co jíte.

SdíletFacebook5Twitter0Google+0Pinterest0
pas zmenšení pasu