Konzultace s výživovým poradcem

Proč se objednat na schůzku s výživovým poradcem?

  • získáte energii a elán do Vašeho života,
  • konečně se zbavíte přebytečných kilogramů,
  • budete sebevědomější,
  • řešení na míru vašemu tělu - jídelníček na míru
  • nyní akce – pouze 200Kč

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme!

Zhubněte pod dohledem odborníků!

Petr Fořt, dietolog

Dietolog RNDr. Petr Fořt, Csc. je zakladatelem komplexní nutriční typologie, která je výsledkem jeho dvacetileté praxe. Díky individuálnímu zaměření se jedná o způsob hubnutí vhodný pro každého, který umožňuje regulaci a udržení optimální váhy.

Hubnoucí plán na míru

Každý člověk je stavěn trochu jinak a tělo reaguje na něco jiného. Odborný terapeut Vám sestaví výživový plán a jídelníček na míru Vašemu metabolismu.

V rámci úvodní konzultace za akční cenu 200 Kč vzorový jídleníček s individuálními tipy, v rámci dlouhodobého plánu získáte individuální jídelníček a případně i biochemického vyšetření krve, které je součástí této metody – hubnutí podle nutriční typologie.

Proč je konzultace lepší než dieta?

Na internetu se objevuje řada diet, které vám může poškodit zdraví, často se skrývají za názvy jako hollywoodská či jste odkázáni na jedno jídlo pořád dokola. Takováto řešení nerespektuji Vaši unikátnost. Každé tělo potřebuje něco jiného a tak takovéto diety nejsou obecně příliš vhodné.

Schůzka u odborníků na výživu je přínosem už jen z podstaty, že vám navrhne řešení přímo na míru, na Vás. Zkonzultuje s Vámi problémy, změří Vás a navrhne plán pro dlouhodobě úspěšnou změnu stravování či pohybové aktivity. To získáte při první schůzce za pouhé 200Kč. Pak se dále můžete rozhodnout, jestli budete chtít být pod dohledem odborníku nebo si vyzkoušíte sami jejich doporučení.

Zkušenosti

Po menopauze u mě nastal problém s přibíráním, kila šla nahoru. Nutriční terapeut na pobočce společnosti Sunkins Svět zdraví mi pomohl upravit stravování a vše se postupně spravilo.

Zdeňka, 56 let

Zjistili mi zpomalenou funkci štítné žlázy. Cítila jsem se unavená a trápila mě nadváha. Výživový poradce ze Sunkins mi ale poskytl výjimečnou péči a podporu. Zase se cítím ve svém těle dobře!

Tereza, 34 let

Objednávka schůzky s odborníkem

Vyplňte formulář, domluvte si termín (zavoláme Vám) a přijďte na pobočku.